Створення інтернет-магазину

Професійна розробка Інтернет магазину будь-якої складності – основна послуга Webgid.Studio. Ми пропонуємо надійну програмну основу, в поєднанні з приємним дизайном – те, що потрібно для успішної торгівлі у Мережі. Зручний інтерфейс стимулює кількість продаж: покупець легко орієнтується на сайті та швидко знаходить будь-які товари із асортименту.

Розробка Інтернет-магазину спеціалістами Webgid.Studio розширює можливості сайту, а система управління при цьому залишається гнучкою та зрозумілою. Наділяйте правами користувачів, відслідковуйте статистику відвідування, керуйте цінами за допомогою інструментів 1С – це легко!

Наділення різних користувачів різним рівнем прав робить магазин більш надійним: кожен працівник отримує доступ до тих налаштувань, які йому доручені. За допомогою 1С можливо швидко поновлювати інформацію про ціни 
 

та наявності товару на складі – покупець отримує тільки достовірну інформацію. Статистика дозволяє відслідковувати звідки прийшов відвідувач. Завдяки правильній розробці Інтернет-магазину, власник сайта отримує можливість корегувати свою маркетингову стратегію та постійно отримує корисну інформацію.

Наші проекти добре сприймаються пошуковими системами. Це ще один вагомий плюс, який може дати тільки професійна розробка сайту. В Києві, та і в усій Україні, досить швидко розгортається електронний бізнес, і разом з ним, конкуренція. Webgid.Studio надає кожному клієнту переваги в момент створення магазину. Велика кількість відвідувачів – виключно результати правильної розробки сайту.

Webgid.Studio – розробка Інтернет-магазину у Києві. 

TNM AUTO GROUP - займається продажем авто з США

TNMautogroup

Вид послуги:
створення інтернет-магазину

www.tnmautogroup.ru

Good goods  - Гарні покупки робити легко

GG-Shop

Вид послуги:
створення інтернет-магазину

www.ggshop.com.ua

ПКФ Елкос - обладнання високих технологій

Elkos

Вид послуги:
створення інтернет-магазину

www.elkos.com.ua

Батіскаф - краще підводне спорядження в Києві

Batiskaf

Вид послуги:
створення інтернет-магазину

www.batiskaf.ua

Наручны комп'ютери Suunto(Фінляндія)

Suunto

Вид послуги:
створення інтернет-магазину

www.suunto.com.ua

Інтернет магазин по продажу різних типів меблів

Шатура

Вид послуги:
створення інтернет-магазину

www.shatura.com.ua